Czy mięśnie powinny być zszyte aż do wyrostka mieczykowatego?

6miesiecy temu mialam wykonana plastyke brzucha calkowita,stwierdzono tez przepukline pepkowa i kresy bialej.na poczatku brzuch byl opuchniety ale plaski teraz czyli od ok 3 miesiecy brzuch wystaje tuz pod wyrostkiem mieczykowatym i wypuklosc siega do dolnego zakonczenia zeber.miesnie sa zszyte od spojenia lonowego do dolnej granicy zeber lekarz powiedzial ze wyzej sie nie szyje!??jak kaszle to mam tam przerwe.czy miesnie powinny byc zszyte az do wyrostka mieczykowatego???bardzo prosze o odp.

To, co zastał chirurg w czasie operacji jest tylko w jego wiedzy. Z pewnością dostosował swoje działania do warunków operacji. W razie wątpliwości, proszę rozmawiać ze swoim lekarzem. Powiedzieć mu o Pana wątpliwościach.

Nie widziałem stanu wyjściowego , zakresu , przebiegu oraz stanu końcowego po operacji!!! - nie potrafie więc odpowiedzieć!!! Proszę udać się na kontrolę do operatora!!! zż