Czy migrena mogła się pogłębić?

Witam Mam pytanie.Od malego cierpie na migreny.Leczylam sie jako dziecko w Centrum Zdrowia dziecka.Pani ktora mnie leczyla powiedziala ze jak dostane miesiaczke do migrena sie uspokoji.Mialam jakis czas spokoj.Niestety od jakiegos czasu bardzo cierpie na silne bole glowy, codziennie boli mnie glowa i biore duzo tabletek przeciwbolowych.Moje pytanie jest takie., czy mogla mi sie poglebic migrena.Mam codziennie rano zawroty glowy, i bole glowy , nawet jak gdzies ide to mam zawroty

Witam!
Wszelkie choroby, w tym i migrena mogą mieć przebieg "falujący". W Pani przypadku proponuję konsultację neurologiczną, odpowiednie badania pracowniane i po ustaleniu właściwej diagnozy leczenie. To, że miała Pani migrenę w wieku przedmiesiączkowym nie świadczy, że w tej chwili jest to samo. Czyli: badania, ustalenie diagnozy i prawidłowe leczenie! Na własną rękę niech Pani nie nadużywa leków p/bólowych - zniszczy sobie Pani zdrowie!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.