Czy mimo umycia członka, plemniki mogą pozostawać nadal w cewce?

Mam pytanko:)
Czy umycie członka po stosunku całkowicie likwiduje znajdujące się na nim plemniki? Czy krótkotrwały kontakt takiego członka (po umyciu oczywiście) z pochwą może doprowadzić do zapłodnienia? Czy mimo umycia, plemniki mogą pozostawać nadal w cewce i czy są nadal w pełni żywotne?
Dziękuje bardzo i pozdrawiam;)

Lek. Sebastian Kuliński

Plemniki mimo umycia prącia nadal mogą znajdować się na żołędzi i w cewce moczowej. Umycie nie zmienia także ich ruchomości. Jednakże w tym przypadku ryzyko zapłodnienia jest minimalne.