Czy Minoxidil traci swoje właściwosci lecznicze?

Dzien dobry. Mam pytanie odnosnie leku Alopexy 5%. Na opakowaniu jest napisane, ze nalezy zużyć w ciagu 1 msc. Wczesniej stosowalem loxon i takiej informacji nie bylo. Taka buteleczka starcza mi na 4 msc. Czy mozna stosowac alopexy po miesiacu? Czy minoxidil traci swoje wlasciwosci lecznicze? Czy to tylko po to aby zaplacic za nowa butelke? Drugie pytanie. Mam tylko zakola, ale wlosy troche wypadaja mi na calosci. Jak zalecaliby Panstwo stosowanie? Ilosc, czy tylko na zakolach, ile razy dzienn

Lek. Tomasz Budlewski

produkty tego typu w szczegolności należy używać zgodnie z zaleceniami producenta. a co do wypadania włosów konieczna diagnostyka, wskazana wizyta u lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.