Czy mocne ruchy dziecka oznaczają, że bedzie to dziewczynka?

Witam, pierwsze ruchy dziecka poczułam już w 16 tyg. ciąży i od tej pory czuję częste i mocne ruchy i kopnięcia dziecka a tera jestem w 24 tc. Czy bardzo ruchliwe dziecko oznacza, że będzie to dziewczynka?

Witam serdecznie,
Niestety na podstawie ruchów dziecka nie można stwierdzić płci. Nie ma takiej zależności, że jak dziecko jest bardziej aktywne to będzie dziewczynka. Płeć można określić podczas badania usg.
Pozdrawiam