Czy mogę bardzo powiększyć objętość ust kwasem hialuronowym po naczyniaku na ustach?

Witam, jak byłam mała, mialam naczyniaka na ustach, po upadku on pękł i teraz zostały tylko rozszerzone naczynia i żyłki w środku wargi , na zewnątrz jest delikatna dysproporcja czerwieni wargowej. Czy mogę bardzo delikatnie nawilżyć / powiększyć objętość ust kwasem hialuronowym? Czy mógłby on wywołać jakis ucisk na te naczynia i coś mogłoby się stać ?

Najlepiej będzie skonsultować się u lekarza medycyny estetycznej i po konsultacji lekarz obejrzy stan ust i odpowie czy i jak bardzo można usta powiększyć.