Czy mogę bez problemu zacząć starać się o dziecko?

Witam mam pytanie z dziedziny ginekologicznej. Otoz w grudniu dowiedzialam sie o ciazy, w styczniu b.r. poronilam. Przyczyna byla prawdopodobnie niedoczynnosc tarczycy. teraz wyniki w normie. Obecnie chcialabym znow starac sie o dziecko. wedlug wielu obliczen poprzez aplikacje i kalkulatory owulacja przypadnie na 6.06 a 8.06 mam ostatnia wizyte u dentysty i zakonczenie leczenia kanalowego. Czy mozna sie starac o dziecko bez obaw ze przez znieczulenie cos sie stanie czy lepiej poczekac?

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko zależy co jest stosowane do znieczulenia. Można poczekać do następnego cyklu