Czy mogę bezpiecznie przyjmować Aposertą i tabletki antykoncepcyjne?

Dzień dobry, Przyjmuję leki aposerta (antydepresyjny) oraz antykoncepcję. Dziś zakupiłam suplement diety gojiberry 500 (skład: 1,44 mg kofeiny, ekstrakt z jagody goji 1000mg, ekstrakt z liści zielonej herbaty w tym kofeiny 80mg, żelatyna wołowa, celuloza mikrokrystaliczna, sole magnezowe, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu. Prosiłabym o informację czy mogę je bezpiecznie przyjmować z aposertą i tabletkami antykoncepcyjnymi. Z góry ślicznie dziękuję. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadze aby były badania w tym kierunku i nie sadze aby można jednoznacznie odpowiedzieć na tak zadane pytanie . Proponuje skonsultować się z lekarzem prowadzącym leczenie