Czy mogę brać spalacze tłuszczu?

dzien dobry, mam epilepsje skroniowa pozapalna lekooporną. chcialbym dowiedziec sie czy moge brac spalacze tluszczu. mam ok.10kg nadwagi. Oczywiscie cwicze, ale tluszczu nie ubywa. od kad biore Lamitrin z Tegretolem mam nadwage czyli z jakis rok. Karbamazepine mam w normie

Dzień Dobry,

najważniejsze czynniki wpływające na redukcję masy ciała to aktywność fizyczna i dieta. Suplementy "spalacze" są jedynie dodatkiem, do tego o nie do końca potwierdzonym działaniu. Raczej odradzałabym Pani stosowanie tego typu preparatów a zachęciłabym do wizyty u dietetyka, który dobierze odpowiednią dietę, która nie tylko będzie wspomagała redukcję ale również leczenie padaczki.

Pozdrawiam,
www.nutricus.pl