Czy mogę byc chora na schizofrenię?

  Witam! Wysłałam ostatnimi czasy pytanie do Was i mam nadzieję, że dostanę odpowiedz.Chciałam dodać, że za czymś gonię i nieustannie szukam odpowiedzi na to wszystko. Prócz tego w ciągu dwóch miesięcy miałam 2 razy omamy słuchowe - byłam u psychiatry i zaleciła mi te same leki, które przerwałam. Na wizycie u p. doktor pokazałam jej rysunek, który narysowałam ze sfotografowanej lewej reki. Dzisiaj narysowałam następny. Bardzo bym chciała się dowiedzieć, czy to może być schizofrenia. Bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź. Z poważaniem, zdrowa Joanna.

KOBIETA ponad rok temu

Witam,

Przykro mi bardzo, ale postawienie diagnozy online przez nasz portal jest niemożliwe. Cieszę się jednak, że zdecydowałaś się na wizytę u psychiatry, który zastosował zapewne właściwe leczenie.
Zapytaj swojego specjalistę o postawioną diagnozę, jeśli nie poinformował Cię o niej do tej pory i porozmawiajcie o ewentualnych oddziaływaniach terapeutycznych, które mogłyby poprawić Twoje funkcjonowanie i samopoczucie.

Powodzenia i pozdrawiam