Czy mogę być chora, nie mając żadnych objawów?

Niedawno miałam operacje na zeza, wtedy zrobiono mi badanie dna oka. Lekarze po zakończonej operacji, zaczęli wypytywać mnie o choroby występujące w rodzinie. Powiedzieli mi że moje mięśnie w oczach były pozrastane, co jest charakterystyczne dla chorób reumatycznych. Mam też powykręcane palce u stóp, oraz krzywy kręgosłup. Lecz nigdy nie odczuwałam żadnego bólu ani dolegliwości, czy mogę być chora nie mając żadnych objawów?

Witam.nie są się odpowiedzieć jednoznacznie. Najprościej zbadać krew. Choroby reumatyczne bolą w innym wieku jsk narosną zwyrodnienia i zniekształcenia ciała. Pozdrawiam serdecznie