Czy mogę być homoseksualistą, pomimo że chcę mieć rodzinę i dzieci?

Witam, mam 31 lat i mam spore watpliwości co do swojej orientacji. Jestem zaniepokojony ponieważ od dłuższego czasu zaczęli podniecać mnie mężczyźni, miewam też fantazje erotyczne z ich udziałem. Jestem w zwiazku z dziewczyna, ale nie spaliśmy jeszcze ze sobą. Po prostu nie odczuwam takiej potrzeby. Jednakże nie wyobrażam sobie seksu z mężczyznami. Jest to dla mnie odrażające. Jednak mam takie momenty, że rozbieram facetów wzrokiem. Chce założyć rodzine i mieć dzieci. Co mam robić?

Proponuję udać się do Pana dr K.Bojara (Prosen) w Warszawie, a On zdecyduje, jak Panu pomóc w tej niełatwej sytuacji.
Nie jest to zagadnienie możliwe do rozwiązania internetowo.
Pozdrawiam Pana. JW, blog seksuologia.com, Poznań. III.!7

Witam. Pana problem jest skomplikowany i wymaga osobistej wizyty u seksuologa- psychologa lub lekarza. Zachęcam do niej, nie ma sensu męczyć się wątpliwościami dłużej.