Czy mogę być rzeczywiście w ciąży?

Witam 2 miesiące temu odbyłam niebezpieczny stosunek po miesiącu byłam u ginekologa wykluczyl ciaze robiłam testy wszystkie negatywne beta po 40 dniach również negatywna jednak dalej się czuje jakbym była w ciąży chyba nawet rośnie mi brzuch tyle się naczytalam o pomyłkach w laboratorium oraz testów ciążowych czy jest ryzyko ciąży czy to tzw schiza ciążowa?

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro lekarz wykluczył ciążę, testy są negatywne i betaHCG jest ujemne, nie jest Pani w ciąży. Nawet gdyby jedna z tych rzeczy "się pomyliła", inne wykluczają ciążę.