Czy mogę być spokojna, że to nie torbiel?

Zaraz po owulacji udałam sie na wizyte kontrolna do ginekologa. Przy jednym z jajnikow Pan doktor powiedzial,ze musze przyjsc za 3 miesiace bo jestem swiezo po owulacji i najprawdopodobniej jest to pecherzyk. Obawiam sie poniewaz jestem w grupie podwyzszonego ryzyka jesli chodzi o nowotwor jajnika. Na moje pytanie lekarz odpowiedil,zebym byla spokojna,ze to nawet nie jest torbiel. Czy powinnam pojsc do innego lekarza czy spokojnie moge czekac przez az 3 miesiace? pozdrwiam

Myślę, że spokojnie można poczekać na kontrolną wizytę za 3 miesiące skoro tak powiedział ginekolog. Nie ma tu raczej powodu do niepokoju.