Czy mogę być w ciąży, bo spóźnia mi się okres i mam charakterystyczne objawy?

Witam
Okres miałam 5 października, z mężem staramy się o drugie dziecko, 3 lipca poroniłam w 6 tygodniu ciąży i po skończonej miesiączce kochaliśmy się z mężem ponad 2 tygodnie.
Dla pewności, dziś zrobiłam test, ponieważ nie dostałam okresu, wynik negatywny, pobolewa mnie brzuch, robi mi się niedobrze, ale nie zawsze, jestem bardzo osłabiona oraz długo sypiam, dodam jeszcze, że mamy dużo stresu związanego z moimi teściami.
Proszę o szybką odpowiedź

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Wskazane jest odczekanie co najmniej 2-3 cykli do podjęcia prób zajścia w ciążę. Warto dać organizmowi czas na zregenerowanie.

Jeżeli test wyszedł negatywnie, raczej nie jest Pani w ciąży. Oczywiście, dla pewności zawsze można powtórzyć test. Jednak opóźnienie miesiączki można tłumaczyć wieloma czynnikami, m.in. stresem, który Pani stale towarzyszy.

Pozdrawiam