Czy mogę być w ciąży chociaż trzy testy ciążowe były negatywne?

Witam chciałam się dowiedzieć ponieważ robilam 3 testy które wyszły negatywne ostatni okres miałam pod koniec grudnia 2018 mamy luty i nic bolacy brzuch piersi wypryski gdzie się da nie wiem czy to ciąża bo testy raczej 3 by się Noe pomylily

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam Proszę udać się na wizytę ginekologiczną celem wykluczenia ciąży i ustalenia przyczyny braku miesiączki. Pozdrawiam.