Czy mogę być w ciąży? Dwa miesiące temu urodziłam

Witam, mam wielki problem. Współżyłam z mężem 3 listopada i niestety zawiodło zabezpieczenie, a teraz się boję że mogę być znowu w ciąży. A okres miałam pierwszy po porodzie 20 października i trwał 7 dni. A urodziłam w sierpniu. Miesiączkowałam przeważnie regularnie przed ciążą, a teraz to nie wiem czy coś mi się poprzestawiało czy nie.
Proszę pomóż mi.

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Stosunek miał miejsce podczas 15 dnia cyklu. Nie można nic powiedzieć na temat cykli ponieważ była to pierwsza miesiączka po ciąży. Niestety istnieje możliwość zajścia w ciążę.
Pozdrawiam