Czy mogę być w ciąży, jeśli przed wytryskiem jego płyn został w środku?

Witam,
mam takie pytanie, spóźnia mi się okres już 2 tygodnie i nic nie wskazuje na to, żebym go dostała, 3 tyg. temu kochałam się z chłopakiem, lecz nie doszło do wytrysku w środku, wyjął go jak zawsze, czy mogę być w ciąży, jeśli przed wytryskiem jego płyn został w środku?
Proszę o odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Witam,

może istnieć wiele przyczyn opóźnienia okresu. Często, są to zaburzenia hormonalne.
Jednak podjęty stosunek przerywany nie jest też skuteczną metodą antykoncepcyjną. Przed wytryskiem, dochodzi do wydzielenia preejakulatu - płynu zawierającego pewne ilości plemników mogące doprowadzić do zapłodnienia. Zalecam, dla pewności, wykonanie testu ciążowego w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki.

Pozdrawiam