Czy mogę być w ciąży jeśli spóźnia mi się okres?

Dzień dobry. Po ostatnim stosunku wystąpiło u mnie krwawienie, a okres mi się spóźnia już dwa dni czy to oznacza że jestem w ciąży?

Witam serdecznie.
Krwawienia/plamienia po stosunku czyli tzw. plamienia kontaktowe mogą być jednym z objawów nadżerki szyjki macicy. Również takie plamienie może świadczyć o polipach.
Podczas stosunku mogło dojść do otarć narządów rodnych. To również może być przyczyną krwawienia.
Plamienie nie ma związku z ciążą. Oczywiście niewykluczone, że zaszła Pani w ciążę. Ale plamienie implantacyjne pojawia się zazwyczaj po 5-10 dniach od zapłodnienia.
Można to wyjaśnić tylko podczas badania ginekologicznego. Dlatego proponuję wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam