Czy mogę być w ciąży, której jeszcze nie widać?

Witam od dłuższego czasu nie mam miesiączki tj. 30 marca miałam miesiączkę która skończyła się 2 kwietnia i od tego dnia przyjmowałam tabletki anty Owulastan po zakończeniu opakowania na nast dzień było bardzo skąpe plamienie czytając ulotkę taki objaw po odstawieniu tabletek po oczywiście regularnie współżylam po 2 tyg zrobiłam 3 testy negatywne lekarz stwierdził brak ciąży czekać na miesiączkę mamy 27 maja nadal brak miesiączki endometrium 8 mm czy mogę być w ciąży której jeszcze nie widać ??

Witam. Ciąża jest w tym przypadku mało prawdopodobna. Dla pewności radziłabym jednak oznaczyć stężenia beta-HCG we krwi. Brak menstruacji może wiązać się z utrzymywaniem się we krwi wysokiego stężenia hormonów - należy rozważyć zamianę dotychczas stosowanych tabletek na inne, o mniejszym poziomie hormonów.