Czy mogę być w ciąży mając okres? Pomocy

Mam 31 lat, dzień przed okresem kochałam się, skończył do środka długo trzymając penisa w mej pochwie. Na drugi dzień dostałam okres, zazwyczaj mam regularny. Czy w tym dniu mogłam zajść? Pierwszą ciążę poroniłam, martwię się, że mogę mieć trudności z zajściem. Już kilka miesięcy temu kochaliśmy się, w te dni płodne i bez rezultatu nic nie wyszło! Proszę o natychmiastową odpowiedź.

Witam serdecznie!

Raczej mało prawdopodobne aby zaszła Pani w ciążę dzień przed miesiączką. Był to najpewniej dzień niepłodny. Ale nie jest to w pełni wykluczone.
Zdarza się, że kobiety będące w ciąży mają 3-4 krwawienia przypadające na czas miesiączki.
Dla pewności należy wykonać test ciążowy po upływie 2 tygodni od stosunku.

Pozdrawiam