Czy mogę być w ciąży mimo 3 negatywnych testów i słabej miesiączki?

Witam! Kochałam się z moim partnerem kilka razy(z prezerwatywą)od ostatniej mies. Mam długie cykle 38-40 dni. Okres wypadł 16.02planowo, ale był skąpy, trwał 5 dni. Robiliśmy test pierwszego dnia okresu o godz. 18 (negatywny) potem tydzień później o 16 - negatywny. Po kilku dniach zaczęłam mieć wrażliwe sutki, więc zrobiliśmy kolejny test o godzinie 12, był to 49 dzień cyklu. Również wyszedł negatywny. I tutaj moje pytanie, czy mogę być w ciąży, mimo 3 negatywych testów i słabej miesiączki?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, jest to mało prawdopodobne, jednakże zalecam ewentualne powtórzenie testu za 1-2 tyg co na pewno wykluczy bądź potwierdzi ciąże. Pozdrawiam