Czy mogę być w ciąży mimo negatywnego wyniku bHCG?

Witam. Moje pytanie brzmi nie mam miesiaczki już 10 dzień. Byłam w piatek u lekarza ktory stwierdził ze mam endometrium poszerzone i trzon macicy powiekszony, ale pecherzyka ciażowego nie widzi skierował mnie na beta hcg.Z wyniku wyszło ze jest negatywny. Dzis pojawiły sie dwie małe plamki jasno brazowe i koniec co to moze znaczyc.

Lek. Paweł Szadkowski

Wynik betaHCG po takim czasie jest już wiarygodny. Dla pewności może Pani powtórzyć badanie.