Czy mogę być w ciąży mimo negatywnych wyników testów ciążowych?

Czy moge byc w ciazy? Od 3 miesiecy biore desogestrel ( nie moge brac tabletek dwuskladnikowych z powodu migren). Mialam dwie miesiaczki obfite a ostatnia (czerwcowa) byla bardzo skapa , minimalne planienie przez 5 dni. Przy tym mialam mdlosci ktore jeszcze teraz sie pojawjaja w ciagu dnia . Ostatnia miesiaczka zakonczyla sie 7.06 . Dodam ze biore tabletki o tej Samej porze codziennie a wykonane testy sa negatywne. Cykl mam bardzo krotkie ok 23-24 dni .

Lek. Michał Lenard

Nic nie wskazuje na to, by była Pani w ciąży. Dla pewności może Pani wykonać badanie b-HCG z krwi, które powinno dać pewną odpowiedź. Pozdrawiam!