Czy mogę być w ciąży, mimo że lekarz ani testy tego nie potwierdziły?

Zapomniałam 21 tabletki, zażyłam ją po 13 godzinach. Zrobiłam 7 dniową przerwę, w tym czasie miałam stosunek, wcześniej jednak pytałam swoją panią doktor ginekolog czy dobrze zrobiłam. Ona powiedziała, że tak i nie mam się martwić, że mogłam zajść w ciążę. Zrobiłam już dwukrotnie test 10 dnia i 12 dnia od stosunku, wyszedł negatywny. Jednak ciągle mam obawy. Strasznie się tym denerwuje. Proszę o odpowiedź

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witaj,

jeżeli wystąpiło u Ciebie krwawienie z odstawienia, rozpoczęłaś kolejne opakowanie zgodnie z wyznaczonym terminem oraz wykonane przez Ciebie domowe testy ciążowe są negatywne z pewnością nie jesteś w ciąży.

Pozdrawiam serdecznie!