Czy mogę być w ciąży, mimo że się zabezpieczyliśmy?

Uprawiałam seks z chłopakiem, zabezpieczyliśmy, prezerwatywa nam nie pękła ani nie doszedł we mnie, kiedy wiedział że zaraz skończy wyciągnął. Okres miałam 01.11, cykl mam zazwyczaj 28-29 dniowy, teraz jest 30.11 i nadal nie mam okresu. Czy mogę być w ciąży, mimo że się zabezpieczyliśmy?

Małgorzata Panek

Żadna z metod antykoncepcji nie ma stuprocentowej skuteczności.
proszę wykonać test ciążowy i w razie wyniku pozytywnego udać się do ginekologa.
Pozdrawiam