Czy mogę być w ciąży po stosunku bez zabezpieczenia w dni płodne?

Ok. 3 miesiecy temu odstawilam tabletki. Odrazu dostałam okres, a na kolejny czekałam 2 miesiące - w końcu się doczekałam, trwał 4 dni - był kiedy mu się chciało, był bardzo skąpy, czasem pojawiał się rano, a czasem wieczorem. Od niego minęły 2 tyg., a teraz, od 2 dni, pojawiła się brązowa wydzielina, która też występuje kiedy się jej podoba. Czasem jest dość obfita i leci jak siusie.

Do tego bolą mnie jajniki i plecy - delikatnie, przy siedzeniu. Piersi mnie nie bolą nigdy, nawet podczas miesiączki. Czy to może być ciąża? Ok. 4 tyg. temu byłam u ginekologa - wszelkie choroby typu nadżerka itp. są wykluczone. Czekam na odpowiedź.

Ps. Współżyję z chłopakiem kilka razy w tyg., nie patrzymy na dni płodne czy na niepłodne. Nie zabezpieczamy się. Stosujemy stosunek przerywany.

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Niestety nasi lekarze, przez internet, nie są w stanie rozwiać Twoich wątpliwości. Skonsultuj swoje podejrzenia ze swoim lekarzem prowadzącym, który Cię zbada i będzie mógł odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl