Czy mogę być w ciąży po stosunku seksualnym bez zabezpieczenia w dni płodne?

Witam, mam pytanie. Czy mogłam zajść w ciążę? Ostatnią miesiączkę miałam 6.11, ale to całkiem inna miesiączka, trwała 3 dni i to było tylko lekkie krwawienie. W dni płodne współżyłam z mężem bez zabezpieczenia i mąż skończył we mnie. Mam niektóre objawy ciąży takie jak (bóle głowy, częstrze oddawanie moczu, podwyższoną temperaturę 37,1. Od 5 dni mam kłucia w lewym boku, takie uczucie kucia lewego jajnika i jem więcej niż zwykle). Okres powinnam mieć 6 grudnia, ale nic go nie zapowiada. Zawsze przed przyjściem okresu tydzień przed boli mnie brzuch, a teraz nic. Czy ja mogłam zajść w ciążę ???

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam! Myślę, że mogła Pani zajść w ciążę, i to jeszcze przed krwawieniem, które pojawilo sie 06.11. Takie plamienia/krwawienia mogą bowiem pojawiać sie w terminie miesiączek w pierwszym trymestrze. Radzę zrobic test! Pozdrawiam serdecznie.