Czy mogę być w ciąży pomimo okresu?

Witam w zeszłym miesiącu okres spóźnił mi się o tydzień , 29 maja kochaliśmy się 2 razy bez zabezpieczenia i mogli dojść do zapłodnienia około 5 maja dostałam lekkiego krwawienia jak z palca kilka kropli przez tydzień bolał mnie brzuch i kłucie w lewym jajniku do tego zawroty głowy. Zrobiłam test i wyszedł pozytywnie lecz druga kreska blada a tydzień później dostałam okres 3 dni szybciej niż powinien być lecz skąpszy niż zawsze i zero jakich kolwiek objawów i boli gdzie przy normalnym zwijam się z bólu , moje pytanie brzmi czy test mógł pokazać fałszywy wynik czy wykrył wczesna ciąża . Drugiego testu jeszcze nie zrobiłam proszę i poradę . Dużo czytałam na forach ze można mieć normalny okres nawet do 3 miesiąca .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa