Czy mogę być w ciąży przy regularnej miesiączce?

Witam. Od ponad pół roku mam regularną miesiączkę co 29 dni i trwa ona średnio 3-4 dni. Ostatnio dostałam tydzień wcześniej(20.10) i trwała tydzień, była obfita i źle się czułam a później dostałam znowu(30.10) i też trwała koło tygodnia. Nigdy wcześniej tak nie miałam. W między czasie kochałam się z chłopakiem. Dodam że on ponad roku biorę tabletki antykoncepcyjne i w tym miesiącu zapomniałam z 4 (Już kiedyś zapomniałam o paru tabletkach) Czy mogę być w ciąży? Czy to może być również coś innego?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje wykonać test cciążowy i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.