Czy mogę być w ciąży skoro seks uprawiałam 3 dni po okresie w prezerwatywie i bez wytrysku?

Czy mogę być w ciazy skoro seks uprawialam 3 dni po okresie w prezerwatywę i bez wytrysku?okres spóźnia mi się już 5 dni a piersi są nabrzmiale, od jakiegoś czasu pobolewa mnie podbrzusze .

Lek. Paweł Szadkowski

W zależności od długości cykli, 3 dni po okresie mogą być dniami płodnymi, bądź niepłodnymi. Nie podała Pani długości swoich cykli, więc ciężko określić, czy istnieje ryzyko ciąży. Dla pewności proszę wykonać test ciążowy - po takim czasie powinien być już wiarygodny.