Czy mogę być w ciąży? Stosunek przerywany

Witam.

Mam pytanie. Przez 6 lat brałam tabletki antykoncepcyjne-różne. Ostatni miesiąc lekarz zmienił mi i zaczęłam je brać od pierwszego dnia okresu tj. od 9 .10. przez 28 dni (4ostatnie dni tzw. puste pigułki) Po pierwszym opakowaniu przestałam je brać z przyczyn zdrowotnych- szybką krzepliwość krwi, zatory itp. w listopadzie w dniach po zażyciu całego tego ostatniego opakowania miałam okres ale nie pamiętam dokładnie, którego dnia między 01.11 a 08.11. Następnie kochałam się z mężem kilkakrotnie -ostatnio 15.11 bez zabezpieczenia-stosunek przerywany-wytrysk na zewnątrz. Czy jest możliwość zajścia w ciążę w tym miesiącu? Nie wiem kiedy wypadają mi dni płodne.
Dziękuję za szybką odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!

Możliwość zajścia w ciążę przy stosowaniu stosunku przerywanego zawsze istnieje. Skuteczność takiej regulacji poczęć jest równe praktycznie braku antykoncepcji.
z poważaniem