Czy mogę być w ciąży? - test wyszedł negatywnie

Mam problem. Kochałam się z chłopakiem w dni płodne, wybraliśmy metodę stosunek przerywany. Okres spóźnia mi się już 6 dni. Przez ostatnie dni miałam stan podgorączkowy ciała 37,1-37,3. Pobolewają mnie piersi, jak i brzuch. Czuję się szybko zmęczona, senna. 3 dni temu, gdy spóźniał mi się okres zrobiłam test ciążowy wieczorem i wyszedł negatywnie. Wiem, że plemniki znajdują się też w tym płynie preejakulacyjnym - ja z chłopakiem w ten dzień kochaliśmy się tak 3 razy bez zabezpieczenia, ale ani razu nie skończył we mnie, zawsze zdążył wyjść. Jaka jest możliwość, że jestem w ciąży mimo negatywnego wyniku testu?

KOBIETA ponad rok temu

Witam,

Opisane objawy często występują w ciąży, zwłaszcza na początku, jednak nie stanowią podstaw do jej rozpoznania - mogą występować równie dobrze u kobiety nieciężarnej. Niewykazanie istnienia ciąży w teście ciążowym zakupionym w aptece również jej nie wyklucza. Wykluczenie bądź potwierdzenie ciąży niebudzące wątpliwości możliwe jest tylko po wizycie u ginekologa, na podstawie zleconych przez niego badań.
Pozdrawiam