Czy mogę być zarażona wirusem zapalenia wątroby typu B?

Witam, właśnie otrzymałam wyniki badań: bilirubina całkowita 12,5 (norma AlT 14 U/I (NORMA) pOD SPODEM wIRUS ZAPALENIA WĄTROBY TYB b (icd-9:v39) (PODKREŚLONE) antygen Hbs ujemny. Czy jest w takim razie szansa, że mogę być zarażona?? Byłam szczepiona 3 dawkami. Ostatnie badanie na antyHBS wykonywałam 2 lata temu. Wynosiło 90,16 IU/ml

Małgorzata Panek

W przytoczonym wyniku jest stwierdzenie antygen HbS ujemny, co oznacza że nie wykryto u Pani obecności wirusa. Natomiast tak wysoka bilirubina wymaga dalszej diagnostyki.
Proszę pokazać wyniki lekarzowi, który zlecił badania.
Pozdrawiam