Czy mogę ćwiczyć na siłowni z wolnymi ciężarami, mając gangliona?

Witam.Kilka miesięcy temu pojawił mi się ganglion na nadgarstku, po jakimś czasie ortopeda zrobił mi punkcję, wsadził rękę w szynę i po tym zabiegu ganglion rzeczywiście się zmniejszył jednak nie zniknął całkowicie. Pytanie jest następujące - czy powinienem w ogóle przejmować się tak małym guzem, którego widać tylko po zgięciu nadgarstka, czy mogę go olać? Czy mogę ćwiczyć na siłowni z wolnymi ciężarami mając taki mały ganglion, czy przed przystąpieniem do treningów muszę się go jednak pozbyć?

Ganglion sam nie zniknie zwłaszcza gdy ćwiczy się na siłowni. Ćwiczenia na siłowni nie spowodują poważnych zniszczeń, ale gdyby ganglion się powiększał to trzeba usunąć. Zabieg banalnie prosty i bezpieczny.