Czy mogę ćwiczyć po artroskopii kolana?

Dzien dobry jestem 2 dzien po artroskopi kolana (rozpoznanie koncowe:zmiany zwyrodnieniowe przedzialu przysrodkowego w przebiegu jalowej matwicy klykcia kosci udowej z wydzieleniem uszypulowanego ciala chrzestnegoi uszkodzeniem wielofragmentowym rogu tylnego lekotk) wczoraj wyszlam ze szpitala (mialam tez robiona punkcje) boli mnie niemilosiernie i jest spuchniete jak balon. Zastanawiam sie czy mam cwiczyc ta noge jak najszybciej i chodzic jak najwiecej czy moge odpuscic i pare dni dac spokoj .

Dzień dobry,

przez kilka dni chorą nogę należy oszczędzać ( można chodzić, ale bardziej zaawansowane ćwiczenia lepiej wykluczyć).

Pozdrawiam
Joanna Wardenga