Czy mogę dalej pracować po zdiagnozowaniu u mnie białaczki przewlekłej limfatycznej?

Czy mogę dalej pracować po zdiagnozowaniu u mnie białaczki przewlekłej limfatycznej? Po wynikach krwi widać to niskim poziomie płytek krwi i wysokim poziomie limfocytów i neutrocytów.

Lek. Michał Lenard

Dużo zależy od rodzaju wykonywanej pracy, Pana wyników i stanu klinicznego. Na Pana pytanie powinien odpowiedzieć Pana lekarz prowadzący. Pozdrawiam!