Czy mogę iść na basen, jezioro, morze?

Dzień dobry. 26.05.17r. w szpitalu miałem wykonany zabieg usunięcia torbieli włosowej między pośladkami w okolicach kości ogonowej. 9.06.17r. zostały mi usunięte szwy lecz przy kąpaniu się zauważyłem że w dwóch miejscach są dwie dziurki jedna mniejsza a druga większa. Poinformowałem o tym fakcie lekarza ale brak odp. Zaznaczam że nie nic z nich nie wycieka-troche miejsca te bolą i pieką. Jak dalej z tym postąpić? Czy mogę iść na basen,jezioro,morze?Lekarz kazał tą rane golić! Pozdrawiam.

Ranę tak jak powiedział lekarz prowadzący należy golić i odkażać 2-3 razy dnia najlepiej roztworem oktenidyny. Moczenie rany w zbiornikach wodnych publicznych dopiero po całkowitym wygojeniu rany.