Czy mogę jeść duże śniadanie?

Chciałam się zapytać czy zamiast 2 śniadań (2×400kcal) można zjeść 1 śniadanie o kaloryczności 800kcal? Przykład: szklanka mleka,6 łyżek płatków owsianych(lub inne tego typu tj. żytnie,orkiszowe,ryżowe ,kukurydziane bez cukru),2 łyżki płatków migdałowych,garść orzechów różnych,1owoc? :)

Dzień dobry,
Generalnie rzecz ujmując, nie jest to szczególnie wskazane. Dużo zdrowsze dla naszego organizmu jest jedzenie mniejszych posiłków, a częściej. Natomiast nie mogę odpowiedzieć jednoznacznie, że definitywnie nie może Pani tak jeść, ponieważ czasem z równych względów, takie rozwiązanie się sprawdzi. Są to kwestie indywidualne.
Pozdrawiam,
Joanna Penza
http://madame.fit/