Czy mogę jeść ogórki kiszone i konserwowe, jeśli mam stan przedcukrzycowy?

Witam mam stan przedcukrzycowy i pani ginekolog która prowadzi moją ciążę powiedziała żeby poszukać diety dla cukrzyka w internecie. Niestety są i jest tu bardzo dużo i różnych opinii i deet. Nie wiem z jakich stron się sugerować. A chodzi mi najbardziej o to czy mogę jeść ogórki kiszone , konserwowe, budynie z proszku na jakim mleku oczywiście bez dodatku cukru?

Dzień dobry,

ogórki kiszone tak, konserwowe nie (zalewa z cukrem). Co do mleka bywa róznie- proszę sprawdzić glukometrem wynik po 1h i zdecydować. Najczęściej jednak wynik jest podwyższony.
Zapraszam Panią na konultację on-line :)
Katarzyna Gediga, dietetyka.trzebnica@gmail.com
www.emvit.pl