Czy mogę już korzystać z zabiegów medycyny estetycznej?

Witam, jestem po operacji usuniecia raka brodawkowatego tarczycy stopien PT1N0. Wg lekarza operacja w tym stopniu gdzie guz byl do 1 cm konczy leczenie, jednak jade jeszcze na konsultacje do gliwic poniewaz margines wyciecia był 0. Chcialabym wiedziec czy moge juz korzystac z zabiegow w gabinecie na uda, nogi, brzuch z uzyciem lipomasazu, drenażu limfatycznego, podczerwieni czy podcisnienia? Jestem pol roku po operacji. Jesli nie prosze o wyjasnienie przeciwskazan.

Do czasu zakończenia leczenia onkologicznego nie powinna Pani poddawać się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. Jak rozumiem, konsultacja ma być pod kątem wdrożenia leczenia dodatkowego lub radykalizacji operacji - ta sprawa ma priorytet.