Czy mogę już pić alkohol po odstawieniu leków na depresję i nerwicę?

Czy mogę już pić alkohol po odstawieniu leków na depresję i nerwicę? Brałam pramolan i atinepte przez około pół roku. Odstawiłam leki 3 tygodnie temu. Czy coś może się nadal stać? Nie chodzi o to czy powinnam czy nie mając depresje i nerwice, a o to czy fizycznie coś może się zadziać? Proszę o konkretną odpowiedź

Lek. Paweł Szadkowski

Po 3 tygodniach leków już nie powinno być w organizmie, więc nie dojdzie do żadnej interakcji między lekami a alkoholem.