Czy mogę korzystać z kąpieli morskich po wykryciu gronkowca?

Witam niedawno wykryto u mnie gronkowca w pochwie i w dodatku bakterie e coli czy po zastosowaniu antybiotyków jeszcze bez powtórnego badania będę mogła skorzystać choć chwilkę z kąpieli w morzu.

Lek. Paweł Szadkowski

Decyzja należy do Pani. U osób ze stanem zapalnym niestety takie sytuacji lubią nawracać, mimo przeleczenia. Natomiast jeśli przeszła Pani całą antybiotykoterapię, powinna być Pani zdrowa.