Czy mogę korzystać z zabiegów estetycznych?

Witam już od paru lat mam uczucie puchniecia policzka i oka, kazdy z nas ma nie wiem jak to nazwać jakies więzadła w policzku i to mam ciągle nabrzmiale, czasem boli mnie za uchem i momentam uczucia oslabienia tej striny ciala.Bylam u stomatologa i u laryngologa, mialam robionr rtg i usg i nie widoczne żadne zmiany.Mam też do usunięcia z tej strony korzenie po zębie ktorych już nie mam.po drugiej stronie twarzy mialam porażenie nerwu twarzowego i moje pytanie w tej 2 sprawie tyczy sie czy mogę korzystać z zabiegów medycyny estetycznej?pozdrawiam

Przede wszystkim należy wyleczyć wszystkie zęby. Zależy, z jakiego powodu obecne jest porażenie nerwu twarzowego. Na pewno powinna Pani przedyskutować swoje opcje podczas konsultacji z doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej.

Dzień dobry.
Proszę zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej na konsultacje z całą dokumentacją medyczną. Po zapoznaniu się w wynikami badań i zbadaniu Pani podejmie decyzję czy u Pani można wykonać zabiegi medycyny estetycznej.
Pozdrawiam