Czy mogę łączyć Ultibro z tą dawką nebiwowolu 2,5 mg?

Byłem u pulmonologa i otrzymałem Ultibro (mam podejrzenie POCHP lub astmy oskrzelowej). Kolejną wizytę mam za 4 tygodnie. Od kilku lat biorę Egiramlon na nadciśnienie i o tym leku wspomniałem. Nie wspomniałem natomiast (zapomniałem) o Nebilecie, który brałem doraźnie przez kilka lat, a od kilku miesięcy biorę stale małą dawkę 2,5 mg dziennie. Teraz czytam, że składnika Ultibro, czyli indakterolu, nie powinno łączyć się z beta-blokerami. Mam pytanie, czy mogę łączyć Ultibro z tą dawką nebiwowolu 2,5 mg, czy lepiej zrezygnować z beta-blokera?

Lek. Tomasz Budlewski

jakie obecne jest nasilenie dolegliwości z obszaru płuc ? jaka czynność Serca i ciśnienie tętnicze? wskazana wizyta u lekarza rodzinnego

Lek. Tomasz Budlewski

jakie obecne jest nasilenie dolegliwości z obszaru płuc ? jaka czynność Serca i ciśnienie tętnicze? wskazana wizyta u lekarza rodzinnego , nie należy łączyć tych leków lecz bardziej należy zdecydować który lepiej odstawić / zmienić