Czy mogę łączyć z Afobamem, leki przeciwbólowe?

Witam serdecznie, cierpię na nerwicę lękową i od 2 tygodni przyjmuję Parogen a doraźnie w razie silnego lęku wspomagam się 0,25mg Afobamu. Moje pytanie brzmi czy mogę łączyć z Afobamem jakieś leki przeciwbólowe np Ibuprofen? Za moment spodziewam się miesiączki i zawsze bardzo boli mnie przez pierwsze dwa dni brzuch i musze przyjmować środki przeciwbólowe. Bardzo prosze o porade. Pozdrawiam Ewelina

Witam,

nie ma przeciwwskazań do połaczenia Afobamu i leków przecibólowych.
Przestrzegam jednak przed zbyt częstym stosowaniem Afobamu- ze względu na jego właściwości uzależniające oraz pogarszające sprawność psychofizyczną

pozdrawiam
lek. Seweryn Segiet
gabinetspectrum.pl