Czy mogę liczyć na pełną sprawność nogi po złamaniu?

Witam doznałem jakiś czas temu złamania wieloodłamowego trzonu kości udowej oraz przemieszczenie i rotacja rzepki, w nodze mam płytkę i 17 śrub czy mogę liczyć na pełną sprawność nogi (kolana) ? Dodam że niedługo mam operacje wyciągają ta najdłuższa śrubę bo będzie przeszkadzać w chodzeniu a co z resztą? Zdjęcie rtg: [img]http://static.pokazywarka.pl/e/r/1/c28791fa539ed5dc652601fad1e83dfd_orig.jpg[/img]

Do interpretacji klinicznej, do pełnej konsultacji i oceny ORTOPEDYCZNEJ i neurologicznej . Omówić z lekarzami i rehabilitantami leczącymi!!
Jeśli zdrowy tryb życia i ćwiczenia posturalne nie pomagają, to dalsze konsultacje..

Jaki stan ogólny ?? tryb życia i pracy ?? Ważna zdrowa dieta i regularna aktywność fizyczna, gimnastyka dla kręgosłupa!
Pozdrawiam i zapraszam