Czy mogę mieć alergię na żel pod prysznic?

Witam! Mam 17 lat i jestem bardzo wstydliwy. Mój problem polega na tym, że od jakiegoś czasu mam nowy żel pod prysznic tj. jakaś podróbka za 5 zł i gdy myję nim żołędzia, robi się on czerwony i zaczyna dziwnie szczypać. Gdy po kąpieli idę oddać mocz, gdy 'puszczam zwieracz' szczypanie jest nie do zniesienia. Właśnie dziś miałem drugi raz, a przecież higiena intymna to podstawa. Dodam, że nie jestem żadnym alergikiem. Co to może być? Bardzo wstydzę się iść z tym do lekarza jeśli o to chodzi. Ale to i tak dopiero 2 raz. Czy możliwe, że mam jakieś uczulenie na ten żel pod prysznic? Proszę o szybką pomoc.

Witam serdecznie!
Przyczyną dolegliwości może być używany kosmetyk do higieny intymnej. Zdecydowanie proszę przestać go stosować.
Jednak opisywane objawy przy oddawaniu moczu mogą być także spowodowane infekcją dróg moczowo-płciowych.
Jeżeli dolegliwości mimo zaprzestania stosowania żelu nie ustąpią w krótkim czasie konieczna będzie wizyta u lekarza i wykonanie badania ogólnego moczu. Jeżeli wystąpią w nim zmiany wskazane będzie leczenie, które dobierze lekarz.
Jeżeli zmiany skórne nie ustąpią konieczna będzie również wizyta u dermatologa.

Pozdrawiam