Czy mogę mieć guza mózgu?

Witam. Czy moge miec guza mozgu? Glowa boli mnie od 4msc, do tego nudnosci, leki, nie mam sily do niczego, cierpie na bezsennosc, placze.. dodam, ze mialam bardzo stresujacy okres, matura, pozniej smierc bliskiej osoby. Mialsm robione badania krwi i hormonow orwz tomografie, wszystko ok. Czy moze to byc guz, a moze depresja, nerwica??

Dzień Dobry Pani,

Wykonane przez Panią badania diagnostyczne wskazują, że nie ma powodu do niepokoju.
Opisane przez Panią symptomy, mogą być skutkiem przewlekającego się stresu.

Sugerowałabym Pani nie czekać i skonsultować się z Poradnią Zdrowia Psychicznego-o skierowanie proszę poprosić lekarza pierwszego kontaktu, w ramach NFZ-tu, gdzie po wstępnym rozpoznaniu specjalista zaproponuje Pani optymalne leczenie terapeutyczne.

Życzę Pani tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej

Witam,

zalecana jest diagnostyka i leczenie w Poradni Zdrowia Psychicznego. Pani problem może wynikać z czynnika stresogennego, wydarzenia traumatyczne obciążają organizm pod względem psychicznym, fizycznym i emocjonalnym. Zalecałabym wsparcie psychologiczne.

Pozdrawiam serdecznie