Czy mogę mieć nadzieję, że ten zarodek się umieści w macicy i rozpocznie się ciąża?

Mam20 lat, staram się o dziecko.13 stycznia miałam ostatni okres, cykle są długie, dość nieregularne. Po dwóch dniach od spóźnionej miesiączki udałam się do pani doktor na usg i powiedziała mi, że macica jest spuchnięta, że jajeczko jest już w macicy ale nie zagnieździło się - brak pęcherzyka ciążowego. Do tego stwierdziła, że w moim organizmie brakuje luteiny i być może dlatego zarodek nie chce się zagnieździć. Czy mogę mieć nadzieję, że ten zarodek się umieści w macicy i rozpocznie się ciąża?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli krwawienie miesiączkowe jeszcze się nie zaczęło to sądzę że tak